Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
PGE MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-17 17:00
66
72
Internet - 2016-12-17 17:00
Cosinus Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2016-12-17 18:00
74
71
Internet - 2016-12-17 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

CCC Polkowice - Basket 90 Gdynia 17.10.2003 18:00 73:90
Azoty Meblotap Chełm - Wisła Can-Pack Kraków 18.10.2003 13:50 69:70
BS Sure Shot Wołomin - Enea AZS Poznań 18.10.2003 17:00 64:74
KS Odra Brzeg - MTK Pabianice 18.10.2003 18:00 49:74
ŁKS Siemens AGD Łódź - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 19.10.2003 17:00 99:60

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Wisła Can-Pack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.10.2003 17:00 70:59
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 25.10.2003 17:00 81:59
MTK Pabianice - Azoty Meblotap Chełm 25.10.2003 18:00 54:57
CCC Polkowice - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 25.10.2003 18:00 125:51
Basket 90 Gdynia - KS Odra Brzeg 26.10.2003 13:00 100:74

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Azoty Meblotap Chełm - Basket 90 Gdynia 15.10.2003 18:00 71:88
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Enea AZS Poznań 05.11.2003 17:00 70:94
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - MTK Pabianice 05.11.2003 18:00 50:85
BS Sure Shot Wołomin - Wisła Can-Pack Kraków 05.11.2003 18:00 65:77
KS Odra Brzeg - CCC Polkowice 05.11.2003 18:00 67:62

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Basket 90 Gdynia 18.10.2003 17:00 73:88
Wisła Can-Pack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.11.2003 17:00 63:77
KS Odra Brzeg - Azoty Meblotap Chełm 12.11.2003 18:00 73:66
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 12.11.2003 18:00 71:60
MTK Pabianice - BS Sure Shot Wołomin 12.11.2003 18:00 83:59

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - Basket 90 Gdynia 09.11.2003 16:00 65:85
Azoty Meblotap Chełm - CCC Polkowice 15.11.2003 17:00 61:73
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Odra Brzeg 16.11.2003 16:00 60:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK Pabianice 16.11.2003 17:00 83:73
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Wisła Can-Pack Kraków 16.11.2003 17:00 0:0

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Basket 90 Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.11.2003 15:00 107:62
Azoty Meblotap Chełm - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 22.11.2003 17:00 64:40
KS Odra Brzeg - BS Sure Shot Wołomin 22.11.2003 18:00 87:77
MTK Pabianice - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 22.11.2003 18:00 111:60
Wisła Can-Pack Kraków - Enea AZS Poznań 23.11.2003 17:00 62:67

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Odra Brzeg 29.11.2003 17:00 79:72
BS Sure Shot Wołomin - Azoty Meblotap Chełm 29.11.2003 17:00 78:58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice 29.11.2003 17:00 56:74
Enea AZS Poznań - MTK Pabianice 30.11.2003 17:00 57:58
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Basket 90 Gdynia 18.01.2004 17:30 0:0

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Enea AZS Poznań - Basket 90 Gdynia 06.12.2003 17:00 62:67
Azoty Meblotap Chełm - ŁKS Siemens AGD Łódź 06.12.2003 17:00 61:67
KS Odra Brzeg - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 06.12.2003 18:00 0:0
CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 07.12.2003 16:00 73:66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - BS Sure Shot Wołomin 07.12.2003 16:00 94:75

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - CCC Polkowice 13.12.2003 17:00 64:77
ŁKS Siemens AGD Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 13.12.2003 17:00 90:73
Enea AZS Poznań - KS Odra Brzeg 13.12.2003 17:00 95:66
Wisła Can-Pack Kraków - MTK Pabianice 13.12.2003 17:30 58:53
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Azoty Meblotap Chełm 13.12.2003 18:00 0:0

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 20.12.2003 00:00 0:0
Azoty Meblotap Chełm - Enea AZS Poznań 20.12.2003 17:00 68:96
Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Pack Kraków 20.12.2003 17:00 76:62
BS Sure Shot Wołomin - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.12.2003 17:00 67:104
CCC Polkowice - MTK Pabianice 20.12.2003 18:00 63:68

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 10.01.2004 17:00 87:103
Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.01.2004 17:00 89:63
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - BS Sure Shot Wołomin 10.01.2004 17:00 0:0
MTK Pabianice - Basket 90 Gdynia 10.01.2004 18:00 71:73
Wisła Can-Pack Kraków - KS Odra Brzeg 11.01.2004 16:00 69:59

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Basket 90 Gdynia - CCC Polkowice 17.01.2004 13:00 82:76
Wisła Can-Pack Kraków - Azoty Meblotap Chełm 17.01.2004 17:30 86:70
ŁKS Siemens AGD Łódź - BS Sure Shot Wołomin 17.01.2004 18:00 91:72
MTK Pabianice - KS Odra Brzeg 17.01.2004 18:00 75:62
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS Poznań 18.01.2004 16:00 71:93

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Enea AZS Poznań - BS Sure Shot Wołomin 24.01.2004 17:00 87:75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła Can-Pack Kraków 24.01.2004 17:00 59:60
Azoty Meblotap Chełm - MTK Pabianice 24.01.2004 17:00 51:75
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 24.01.2004 18:00 85:67
KS Odra Brzeg - Basket 90 Gdynia 25.01.2004 17:00 94:109

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Basket 90 Gdynia - Azoty Meblotap Chełm 31.01.2004 14:00 89:73
Wisła Can-Pack Kraków - BS Sure Shot Wołomin 31.01.2004 17:00 82:67
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 31.01.2004 18:00 56:64
MTK Pabianice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 31.01.2004 18:00 83:49
CCC Polkowice - KS Odra Brzeg 01.02.2004 16:00 85:66

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - MTK Pabianice 07.02.2004 17:00 61:80
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła Can-Pack Kraków 07.02.2004 17:00 92:84
Basket 90 Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 07.02.2004 17:00 111:59
Azoty Meblotap Chełm - KS Odra Brzeg 07.02.2004 18:00 65:71
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 08.02.2004 18:30 77:60

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Basket 90 Gdynia - BS Sure Shot Wołomin 13.02.2004 17:30 119:48
Enea AZS Poznań - Wisła Can-Pack Kraków 14.02.2004 17:00 73:55
KS Odra Brzeg - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 14.02.2004 18:00 67:60
CCC Polkowice - Azoty Meblotap Chełm 14.02.2004 18:00 83:79
MTK Pabianice - ŁKS Siemens AGD Łódź 15.02.2004 17:00 90:67

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Wisła Can-Pack Kraków - CCC Polkowice 21.02.2004 17:00 79:63
BS Sure Shot Wołomin - KS Odra Brzeg 21.02.2004 17:00 78:82
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Azoty Meblotap Chełm 21.02.2004 17:00 77:73
MTK Pabianice - Enea AZS Poznań 21.02.2004 18:00 77:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - Basket 90 Gdynia 22.02.2004 17:00 65:71

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Basket 90 Gdynia - Enea AZS Poznań 24.02.2004 17:30 70:60
Azoty Meblotap Chełm - BS Sure Shot Wołomin 28.02.2004 16:30 91:58
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 28.02.2004 18:00 79:42
KS Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 28.02.2004 18:00 72:76
MTK Pabianice - Wisła Can-Pack Kraków 29.02.2004 17:00 91:65

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Wisła Can-Pack Kraków - Basket 90 Gdynia 08.01.2004 18:00 63:79
ŁKS Siemens AGD Łódź - Azoty Meblotap Chełm 06.03.2004 17:00 75:70
BS Sure Shot Wołomin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.03.2004 17:00 90:77
MTK Pabianice - CCC Polkowice 06.03.2004 18:00 79:71
KS Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 07.03.2004 16:30 81:97

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

CCC Polkowice - BS Sure Shot Wołomin 13.03.2004 17:00 97:63
KS Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków 13.03.2004 17:00 70:71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 13.03.2004 17:00 79:87
Enea AZS Poznań - Azoty Meblotap Chełm 13.03.2004 17:00 88:63
Basket 90 Gdynia - MTK Pabianice 14.03.2004 16:00 82:57
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl