Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2018-01-27 17:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2018-01-27 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Basket 90 Gdynia
2018-01-27 18:00
--
--
data mecz wynik
29.09.2017 18:30 1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce 91 : 65
04.10.2017 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 40 : 67
08.10.2017 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 77 : 70
15.10.2017 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław 65 : 79
22.10.2017 17:00 1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 67 : 76
30.10.2017 18:00 Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 58 : 62
05.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 68 : 57
07.12.2017 18:30 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 68 : 73
26.11.2017 16:00 1KS Ślęza Wrocław - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71 : 69
03.12.2017 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 76 : 81
10.12.2017 17:00 Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 52 : 58
17.12.2017 16:00 Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 74 : 65
13.01.2018 17:00 PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław 60 : 91
28.01.2018 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź -- : --
03.02.2018 18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
17.02.2018 1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski -- : --
21.02.2018 19:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
24.02.2018 1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia -- : --
03.03.2018 18:15 Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
10.03.2018 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
17.03.2018 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
21.03.2018 1KS Ślęza Wrocław - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -- : --
24.03.2018 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz -- : --
28.03.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka