Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
2017-03-05 13:00
74
59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-05 17:00
57
78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
--
--
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-29 00:00
--
--

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2016-10-02 18:00 1KS Ślęza Wrocław (w) 81 : 90 W 90 27 52 51.9 6 12 50.0 33 64 51.6 18 24 75.0 12 26 38 26 19 24 15 10 3 0 115
2016-10-08 17:00 Basket 90 Gdynia (d) 71 : 61 W 71 20 60 33.3 4 9 44.4 24 69 34.8 19 24 79.2 16 25 41 16 22 18 15 8 3 3 74
2016-10-15 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (w) 77 : 71 P 71 25 56 44.6 3 9 33.3 28 65 43.1 12 15 80.0 7 19 26 15 16 16 17 13 3 2 71
2016-10-19 18:00 CCC Polkowice (d) 61 : 49 W 61 23 51 45.1 1 17 5.9 24 68 35.3 12 17 70.6 17 23 40 15 16 20 12 15 8 3 78
2016-10-22 18:00 Cosinus Widzew Łódź (d) 81 : 73 W 81 28 58 48.3 5 14 35.7 33 72 45.8 10 16 62.5 12 25 37 20 20 19 16 15 6 7 98
2016-10-29 18:00 Energa Toruń (d) 76 : 50 W 76 25 59 42.4 4 21 19.0 29 80 36.3 14 18 77.8 24 29 53 14 18 20 16 9 7 7 88
2016-11-06 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (w) 69 : 64 P 64 17 45 37.8 6 22 27.3 23 67 34.3 12 18 66.7 16 24 40 17 22 19 17 7 10 1 71
2016-11-12 18:00 PGE MKK Siedlce (w) 53 : 86 W 86 24 53 45.3 7 13 53.8 31 66 47.0 17 23 73.9 8 23 31 21 23 23 19 13 5 3 96
2016-11-27 17:00 Artego Bydgoszcz (d) 69 : 67 W 69 27 61 44.3 2 11 18.2 29 72 40.3 9 12 75.0 17 24 41 17 23 17 18 10 2 5 75
2016-12-04 17:00 Wisła Can-Pack Kraków (w) 83 : 66 P 66 24 53 45.3 1 7 14.3 25 60 41.7 15 19 78.9 13 26 39 19 23 22 21 8 0 2 72
2016-12-10 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 68 : 54 W 68 20 43 46.5 3 7 42.9 23 50 46.0 19 23 82.6 5 29 34 20 21 18 20 12 6 2 89
2016-12-17 18:00 1KS Ślęza Wrocław (d) 68 : 63 W 68 25 48 52.1 1 11 9.1 26 59 44.1 15 19 78.9 14 24 38 16 24 21 24 10 6 5 77
2016-12-21 18:00 Basket 90 Gdynia (w) 68 : 85 W 85 28 47 59.6 3 9 33.3 31 56 55.4 20 23 87.0 9 23 32 19 24 20 21 7 4 0 98
2017-01-07 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) 81 : 58 W 81 28 50 56.0 4 12 33.3 32 62 51.6 13 16 81.3 12 20 32 24 22 15 20 14 6 3 104
2017-01-15 19:00 CCC Polkowice (w) 57 : 46 P 46 12 45 26.7 3 16 18.8 15 61 24.6 13 14 92.9 15 21 36 14 18 16 21 8 4 2 40
2017-01-18 18:00 Cosinus Widzew Łódź (w) 53 : 90 W 90 28 54 51.9 7 22 31.8 35 76 46.1 13 17 76.5 24 24 48 25 13 15 19 18 6 1 123
2017-02-04 18:00 Energa Toruń (w) 84 : 65 P 65 16 45 35.6 5 12 41.7 21 57 36.8 18 22 81.8 14 22 36 11 16 19 23 8 2 4 59
2017-02-11 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (d) 86 : 63 W 86 32 54 59.3 4 23 17.4 36 77 46.8 10 11 90.9 18 27 45 21 19 17 17 10 7 2 110
2017-02-26 18:00 Artego Bydgoszcz (w) 85 : 83 P 83 27 50 54.0 5 17 29.4 32 67 47.8 14 16 87.5 12 22 34 23 16 18 17 6 6 1 98
2017-03-04 18:00 Wisła Can-Pack Kraków (d) 83 : 78 W 83 23 44 52.3 7 20 35.0 30 64 46.9 16 24 66.7 7 20 27 23 23 21 13 11 5 1 94
2017-03-08 18:00 PGE MKK Siedlce (d) 79 : 56 W 79 27 46 58.7 4 19 21.1 31 65 47.7 13 18 72.2 11 29 40 25 24 16 20 10 5 3 100
2017-03-12 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 71 : 62 P 62 19 40 47.5 4 15 26.7 23 55 41.8 12 14 85.7 7 23 30 17 18 18 17 7 7 0 72
2017-03-18 18:00 CCC Polkowice (d) 84 : 82 W 84 23 53 43.4 6 23 26.1 29 76 38.2 20 28 71.4 18 23 41 24 18 25 9 16 5 6 106
2017-03-19 18:00 CCC Polkowice (d) 70 : 59 W 70 23 42 54.8 5 17 29.4 28 59 47.5 9 12 75.0 11 22 33 22 16 18 17 8 5 3 87
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl