Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
56
62
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
2017-01-25 18:00
81
64
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-27 17:30
57
51
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pomarańczarnia MUKS Poznań
2017-01-27 20:00
109
40
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2017-01-28 16:00
63
75
Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-28 18:30
79
63
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
--
--
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Artego Bydgoszcz
  • Basket 90 Gdynia
  • CCC Polkowice
  • Cosinus Widzew Łódź
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
  • JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Wisła Can-Pack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
PGE MKK Siedlce 18 1140 379 872 43.5 54 209 25.8 433 1081 40.1 220 295 74.6 185 457 642 299 357 344 327 113 36 45 1180 -1235
Przeciwnicy 18 1387 406 832 48.8 108 361 29.9 514 1193 43.1 251 327 76.8 248 475 723 334 349 352 271 174 50 32 1642 1235

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
PGE MKK Siedlce 18 63.3 21.1 48.4 43.5 3.0 11.6 25.8 24.1 60.1 40.1 12.2 16.4 74.6 10.28 25.39 35.67 16.6 19.83 19.11 18.2 6.28 2.00 2.50 65.6 -68.6
Przeciwnicy 18 77.1 22.6 46.2 48.8 6.0 20.1 29.9 28.6 66.3 43.1 13.9 18.2 76.8 13.78 26.39 40.17 18.6 19.39 19.56 15.1 9.67 2.78 1.78 91.2 68.6
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl