Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
TV | 2018-03-28 18:00
96
66
Internet - 2018-03-28 17:50
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-03 18:00
67
72
YouTube - 2018-04-03 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-03 18:30
73
61
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-03 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-03 19:00
61
71
TV Toruń -
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
--
--

Wisła CanPack Kraków

Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Artego Bydgoszcz
  • Basket 90 Gdynia
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
  • KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Wisła CanPack Kraków 30 2201 668 1304 51.2 144 460 31.3 812 1764 46.0 433 555 78.0 295 827 1122 555 487 570 443 258 87 67 2706 1415
Przeciwnicy 30 1918 596 1383 43.1 136 463 29.4 732 1846 39.7 318 438 72.6 326 724 1050 464 573 487 443 231 67 87 2053 -1416

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Wisła CanPack Kraków 30 73.4 22.3 43.5 51.2 4.8 15.3 31.3 27.1 58.8 46.0 14.4 18.5 78.0 9.83 27.57 37.40 18.5 16.23 19.00 14.8 8.60 2.90 2.23 90.2 47.2
Przeciwnicy 30 63.9 19.9 46.1 43.1 4.5 15.4 29.4 24.4 61.5 39.7 10.6 14.6 72.6 10.87 24.13 35.00 15.5 19.10 16.23 14.8 7.70 2.23 2.90 68.4 -47.2
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka