Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
67  :  51 (18:10, 11:21, 24:4, 14:16)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 6 kolejka | 30.10.2016 18:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Tomasz Trybalski, Jolanta Mikulska | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 18 23:028/13 61.5   8/13 61.52/4 50.02 4 6 1 2 5 2       16 7
3 Aliyyah Handford 10 22:473/9 33.3   3/9 33.34/4 100.01 2 3 1 4 3 2 1   1 7 23
5 Kaja Grygiel 0 01:24                                0 -4
7 Tess Madgen 21 38:366/8 75.03/8 37.59/16 56.30/1 0.0  4 4 3 2 1 2     1 18 20
8 Aleksandra Kędzierska 0 01:240/1 0.00/1 0.00/2 0.0                       -2 -4
9 Dorota Mistygacz 2 28:251/3 33.30/4 0.01/7 14.3   8 1 9 1 2 1     2   8 9
10 Olivia Szumełda-Krzycka 0 27:24   0/4 0.00/4 0.0         2 4   2 2     -2 4
14 Marta Jujka 6 19:022/4 50.0   2/4 50.02/2 100.0  6 6 1 1 1 1 2 2   14 29
24 Agata Dobrowolska 0 07:43              1 1   1           1 -11
44 Kateryna Dorogobuzowa 10 30:135/8 62.5   5/8 62.5   2 4 6 3     2 4 1   19 7
Drużyna 1 1 2   1
Suma 67 200:00 25/46 54,3 3/17 17,6 28/63 44,4 8/11 72,7 13 22 35 12 16 11 11 9 5 2 79  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Jordan Jones 12 27:441/3 33.32/3 66.73/6 50.04/4 100.01 2 3 1 2 4         13 -1
6 Martyna Cebulska 12 20:293/5 60.02/3 66.75/8 62.5   2 1 3     5 3 1     10 -9
9 Sandra Nowicka 2 18:081/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 1   1   1   1 2 -5
11 Agata Ostrowska 2 18:531/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2 1 3       2       -1 -11
13 Klaudia Sosnowska 2 33:271/8 12.50/2 0.01/10 10.0   3 3 6 1 4   2     1 -2 -7
14 Monika Jasnowska 3 04:24   1/2 50.01/2 50.0                   1   3 0
15 Karolina Kaczmarek 0 08:560/3 0.00/2 0.00/5 0.0   1 1 2 1             -2 -11
16 Katarzyna Motyl 7 28:152/2 100.01/5 20.03/7 42.9   1 2 3 2 2 2 3 1     6 -26
20 Agata Stępień 0 04:32                        2       -2 4
50 Azia Bishop 11 35:124/10 40.0   4/10 40.03/7 42.93 8 11 1 3 4 3   1 3 11 -14
Drużyna 2 3 5 1 4
Suma 51 200:00 13/37 35,1 6/20 30 19/57 33,3 7/11 63,6 13 19 32 7 11 16 15 3 2 5 38  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl