Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
--
--
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
CCC Polkowice
51  :  60 (12:12, 14:16, 10:17, 15:15)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 7 kolejka | 05.11.2016 19:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Tomasz Trojanowski, Cezary Nowicki | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

CCC Polkowice

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Walerija Musina 8 25:382/3 66.71/3 33.33/6 50.01/2 50.0  2 2 3 5 3 3 1   1 7 -5
8 Mariona Ortiz 3 21:411/1 100.00/1 0.01/2 50.01/4 25.02 2 4 4 3 4 3 1     5 -18
9 Ewelina Gala 2 09:501/4 25.00/1 0.01/5 20.0     1 1   2   2     1 -3 -4
10 Noemie Mayombo DNP                                   
11 Marija Rezan 2 12:051/4 25.0   1/4 25.0   3 1 4   2 1 3   2   2 -6
14 Magdalena Leciejewska 8 30:102/2 100.00/2 0.02/4 50.04/7 57.14 2 6   2 7 2 1 1   9 -5
15 Brittany Boyd 8 25:571/7 14.31/4 25.02/11 18.23/6 50.01 6 7 7 4 4 2 1     9 4
20 Isabelle Harrison 16 18:418/11 72.7   8/11 72.7   4 3 7   4 1 4       16 -4
22 Paula Światowska DNP                                   
23 Magdalena Idziorek 0 03:54   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
25 Marta Urbaniak 4 36:061/3 33.30/6 0.01/9 11.12/2 100.0  2 2 2 2 3 4 1 1   -2 -9
44 Raisa Musina 0 15:580/4 0.00/2 0.00/6 0.0   1 3 4   1         1 -2 2
Drużyna 2 3 5   1
Suma 51 200:00 17/39 43,6 2/20 10 19/59 32,2 11/21 52,4 15 22 37 16 25 23 23 5 4 3 40  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 11 33:183/7 42.9   3/7 42.95/10 50.03 6 9   4 9 1 1     11 10
3 Aliyyah Handford 11 34:054/14 28.6   4/14 28.63/6 50.0  3 3 3 3 6 3 4   3 5 8
6 Dominika Owczarzak DNP                                   
7 Tess Madgen 20 37:393/10 30.04/6 66.77/16 43.82/4 50.01 2 3 5 2 6 7 2 1   13 6
8 Aleksandra Kędzierska DNP                                   
9 Dorota Mistygacz 0 30:52   0/1 0.00/1 0.0     3 3   1 1         2 -2
10 Olivia Szumełda-Krzycka 3 12:381/1 100.00/1 0.01/2 50.01/1 100.0  1 1 1 4 2 1       3 12
14 Marta Jujka 5 25:261/4 25.01/3 33.32/7 28.6   1 1 2   3 1 2 3 1   4 0
24 Agata Dobrowolska 2 11:041/2 50.0   1/2 50.0     3 3   3         1 4 8
44 Kateryna Dorogobuzowa 8 14:581/3 33.32/3 66.73/6 50.0   1 2 3 1 3   1 1 1   10 3
Drużyna 3 2 5   2
Suma 60 200:00 14/41 34,1 7/14 50 21/55 38,2 11/21 52,4 6 21 27 10 23 25 15 11 3 4 52  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl