Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
TV | 2018-03-28 18:00
96
66
Internet - 2018-03-28 17:50
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-03 18:00
67
72
YouTube - 2018-04-03 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-03 18:30
73
61
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-03 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-03 19:00
61
71
TV Toruń -
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
74  :  65 (23:9, 11:17, 26:19, 14:20)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 13 kolejka | 17.12.2017 16:00
Sędziowie: Robert Mordal, Karina Pełka, Mariusz Adameczek | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Wisła CanPack Kraków

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aleksandra Klimas DNP                                   
3 Julia Natkaniec DNP                                   
4 Leonor Rodríguez 16 30:035/10 50.00/1 0.05/11 45.56/7 85.7  2 2 2   6 3 1     11 9
7 Magdalena Ziętara 13 31:014/6 66.71/2 50.05/8 62.52/3 66.7  3 3 3 3 3   1 3   19 5
10 Maurita Reid 14 33:225/9 55.60/2 0.05/11 45.54/5 80.01 4 5 7 1 8 4 4 1 1 20 0
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 08:59   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   1       -1 4
14 Sonja Greinacher 8 18:302/5 40.01/1 100.03/6 50.01/2 50.0  2 2 1   2         7 0
32 Cheyenne Parker 13 28:474/10 40.01/1 100.05/11 45.52/3 66.72 10 12   4 3 5   2   15 6
46 Tamara Radočaj 4 16:352/6 33.3   2/6 33.3     3 3 2 2   2 1   1 4 9
77 Giedrė Labuckienė 6 32:432/5 40.0   2/5 40.02/2 100.04 2 6 2 3 1   1     12 12
Drużyna 2 6 8    
Suma 74 200:00 24/51 47,1 3/8 37,5 27/59 45,8 17/22 77,3 7 27 34 17 14 23 15 8 6 2 87  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz DNP                                   
5 Sharnee Zoll-Norman 10 34:035/13 38.50/2 0.05/15 33.3   4 2 6 12   1 1 1   1 18 -15
10 Sylwia Siemienas DNP                                   
11 Klaudia Sosnowska 0 04:370/1 0.0   0/1 0.0   1   1   1           0 1
12 Agnieszka Kaczmarczyk 2 24:340/3 0.0   0/3 0.02/2 100.02 3 5 2 4 1 5 2     3 -7
13 Tania Perez 4 19:011/4 25.0   1/4 25.02/2 100.0  1 1 2 2 2   1 1   6 -1
14 Tijana Ajduković 14 23:566/11 54.5   6/11 54.52/2 100.01 2 3   5 2 1 1 1   13 -12
21 Kourtney Treffers 12 26:533/7 42.91/1 100.04/8 50.03/6 50.08 4 12   4 4 3 1   1 15 0
23 Marissa Kastanek 15 32:321/8 12.54/10 40.05/18 27.81/3 33.31   1 2 3 2 1 4   4 6 -10
24 Sonia Ursu-Kim 0 06:200/3 0.00/1 0.00/4 0.0     1 1   1           -3 -6
25 Karina Szybała 8 14:501/3 33.32/3 66.73/6 50.0   1   1   1   1       5 -3
33 Janis Boonstra 0 13:14         0/2 0.0  4 4   2 2   1     3 8
Drużyna 1 7 8   1
Suma 65 200:00 17/53 32,1 7/17 41,2 24/70 34,3 10/17 58,8 18 17 35 18 23 14 12 11 2 6 66  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka