Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
--
--
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
--
--

Statystyki sumy

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Roksana Schmidt 12 12 143 388:01 38 99 38.4 10 47 21.3 48 146 32.9 37 52 71.2 9 20 29 43 39 49 47 19 1 6 75 -219
Brandi Harvey-Carr 12 12 117 364:48 47 88 53.4 3 47 91 51.6 23 36 63.9 26 33 59 10 38 37 34 5 5 7 105 -211
Julia Drop 12 12 114 381:17 20 61 32.8 21 66 31.8 41 127 32.3 11 17 64.7 11 34 45 56 24 30 34 11 7 100 -168
Kathleen Scheer 7 7 100 245:08 32 61 52.5 9 22 40.9 41 83 49.4 9 10 90.0 21 36 57 17 21 13 19 13 12 2 137 -83
Klaudia Gertchen 12 12 95 342:51 18 41 43.9 11 34 32.4 29 75 38.7 26 35 74.3 22 54 76 24 29 37 28 13 1 3 126 -174
Daria Zawidna 12 5 88 280:38 15 37 40.5 17 55 30.9 32 92 34.8 7 8 87.5 10 26 36 6 30 10 15 8 3 62 -162
Adriana Kopciuch 12 21 145:07 6 18 33.3 2 11 18.2 8 29 27.6 3 4 75.0 3 8 11 11 19 7 30 4 1 3 -4 -141
Elżbieta Paździerska 4 19 41:17 2 3 66.7 5 11 45.5 7 14 50.0 1 3 4 1 4 3 1 1 18 -5
Wiktoria Zapart 11 17 202:03 8 20 40.0 1 8 21 38.1 1 2 50.0 7 24 31 4 21 5 9 5 15 2 49 -120
Wiktoria Stępień 2 06:55 1 1 1 1 1 1 -7
Anna Kudelska 1 01:53 1 1 -1

Statystyki średnie

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Kathleen Scheer 7 1.0 14.3 35:01 4.6 8.7 52.5 1.3 3.1 40.9 5.9 11.9 49.4 1.3 1.4 90.0 3.00 5.10 8.10 2.4 3.00 1.90 2.7 1.90 1.70 0.30 19.6 -11.9
Roksana Schmidt 12 1.0 11.9 32:20 3.2 8.3 38.4 0.8 3.9 21.3 4.0 12.2 32.9 3.1 4.3 71.2 0.80 1.70 2.40 3.6 3.30 4.10 3.9 1.60 0.10 0.50 6.3 -18.3
Brandi Harvey-Carr 12 1.0 9.8 30:24 3.9 7.3 53.4 0.3 3.9 7.6 51.6 1.9 3.0 63.9 2.20 2.80 4.90 0.8 3.20 3.10 2.8 0.40 0.40 0.60 8.8 -17.6
Julia Drop 12 1.0 9.5 31:46 1.7 5.1 32.8 1.8 5.5 31.8 3.4 10.6 32.3 0.9 1.4 64.7 0.90 2.80 3.80 4.7 2.00 2.50 2.8 0.90 0.60 8.3 -14.0
Klaudia Gertchen 12 1.0 7.9 28:34 1.5 3.4 43.9 0.9 2.8 32.4 2.4 6.3 38.7 2.2 2.9 74.3 1.80 4.50 6.30 2.0 2.40 3.10 2.3 1.10 0.10 0.30 10.5 -14.5
Daria Zawidna 12 0.4 7.3 23:23 1.3 3.1 40.5 1.4 4.6 30.9 2.7 7.7 34.8 0.6 0.7 87.5 0.80 2.20 3.00 0.5 2.50 0.80 1.3 0.70 0.30 5.2 -13.5
Elżbieta Paździerska 4 4.8 10:19 0.5 0.8 66.7 1.3 2.8 45.5 1.8 3.5 50.0 0.30 0.80 1.00 0.3 1.00 0.80 0.30 0.30 4.5 -1.3
Adriana Kopciuch 12 1.8 12:05 0.5 1.5 33.3 0.2 0.9 18.2 0.7 2.4 27.6 0.3 0.3 75.0 0.30 0.70 0.90 0.9 1.60 0.60 2.5 0.30 0.10 0.30 -0.3 -11.8
Wiktoria Zapart 11 1.5 18:22 0.7 1.8 40.0 0.1 0.7 1.9 38.1 0.1 0.2 50.0 0.60 2.20 2.80 0.4 1.90 0.50 0.8 0.50 1.40 0.20 4.5 -10.9
Wiktoria Stępień 2 03:27 0.5 0.5 0.50 0.50 0.50 0.50 -3.5
Anna Kudelska 1 01:53 1.0 1.0 -1.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka