Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
97
66
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
70
71
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
85
83
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
50
84
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
2017-03-02 18:00
--
--

CCC Polkowice

Statystyki sumy

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Walerija Musina 19 19 200 502:57 39 84 46.4 28 94 29.8 67 178 37.6 38 61 62.3 4 48 52 56 51 62 65 21 4 13 134 15
Marija Rezan 20 13 194 400:46 86 168 51.2 86 168 51.2 22 33 66.7 51 76 127 12 33 44 26 7 30 5 251 57
Isabelle Harrison 13 6 167 242:13 68 119 57.1 68 119 57.1 31 40 77.5 38 52 90 7 17 45 25 9 9 6 197 14
Raisa Musina 17 1 164 320:15 41 102 40.2 16 42 38.1 57 144 39.6 34 45 75.6 36 69 105 20 36 38 21 10 9 16 189 27
Magdalena Leciejewska 20 9 142 485:20 55 89 61.8 5 17 29.4 60 106 56.6 17 25 68.0 33 73 106 19 40 26 23 20 5 4 215 14
Ewelina Gala 19 11 116 335:42 39 94 41.5 8 30 26.7 47 124 37.9 14 22 63.6 28 57 85 18 40 16 21 17 4 8 134 58
Marta Urbaniak 18 14 108 440:15 19 44 43.2 22 80 27.5 41 124 33.1 4 5 80.0 6 32 38 26 45 8 20 11 1 2 80 -15
Jamierra Faulkner 7 7 86 223:33 32 59 54.2 4 22 18.2 36 81 44.4 10 13 76.9 5 18 23 49 9 18 27 11 1 95 72
Mariona Ortiz 20 14 75 444:34 25 60 41.7 12 25 72 34.7 25 29 86.2 18 34 52 103 57 37 40 23 4 4 166 34
Magdalena Idziorek 17 3 53 218:21 12 26 46.2 9 18 50.0 21 44 47.7 2 2 100.0 6 9 15 15 14 6 9 5 1 2 57 65
Angelika Stankiewicz 10 3 41 186:50 8 20 40.0 5 20 25.0 13 40 32.5 10 12 83.3 3 18 21 22 20 22 19 10 1 46 61
Noemie Mayombo 7 35 134:18 7 18 38.9 3 9 33.3 10 27 37.0 12 16 75.0 5 12 17 18 12 16 14 8 4 43 2
Brittany Boyd 3 29 77:47 5 22 22.7 3 12 25.0 8 34 23.5 10 14 71.4 5 13 18 15 9 9 8 3 1 27 -29
Paula Światowska 2 05:09 1 1 -1 -1
Natalia Bucyk 1 05:11 1 1 2 1 1 -1 1

Statystyki średnie

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Isabelle Harrison 13 0.5 12.8 18:37 5.2 9.2 57.1 5.2 9.2 57.1 2.4 3.1 77.5 2.90 4.00 6.90 0.5 1.30 3.50 1.9 0.70 0.70 0.50 15.2 1.1
Jamierra Faulkner 7 1.0 12.3 31:56 4.6 8.4 54.2 0.6 3.1 18.2 5.1 11.6 44.4 1.4 1.9 76.9 0.70 2.60 3.30 7.0 1.30 2.60 3.9 1.60 0.10 13.6 10.3
Walerija Musina 19 1.0 10.5 26:28 2.1 4.4 46.4 1.5 4.9 29.8 3.5 9.4 37.6 2.0 3.2 62.3 0.20 2.50 2.70 2.9 2.70 3.30 3.4 1.10 0.20 0.70 7.1 0.8
Marija Rezan 20 0.7 9.7 20:02 4.3 8.4 51.2 4.3 8.4 51.2 1.1 1.7 66.7 2.60 3.80 6.40 0.6 1.70 2.20 1.3 0.40 1.50 0.30 12.6 2.9
Brittany Boyd 3 9.7 25:55 1.7 7.3 22.7 1.0 4.0 25.0 2.7 11.3 23.5 3.3 4.7 71.4 1.70 4.30 6.00 5.0 3.00 3.00 2.7 1.00 0.30 9.0 -9.7
Raisa Musina 17 0.1 9.6 18:50 2.4 6.0 40.2 0.9 2.5 38.1 3.4 8.5 39.6 2.0 2.6 75.6 2.10 4.10 6.20 1.2 2.10 2.20 1.2 0.60 0.50 0.90 11.1 1.6
Magdalena Leciejewska 20 0.5 7.1 24:16 2.8 4.5 61.8 0.3 0.9 29.4 3.0 5.3 56.6 0.9 1.3 68.0 1.70 3.70 5.30 1.0 2.00 1.30 1.2 1.00 0.30 0.20 10.8 0.7
Ewelina Gala 19 0.6 6.1 17:40 2.1 4.9 41.5 0.4 1.6 26.7 2.5 6.5 37.9 0.7 1.2 63.6 1.50 3.00 4.50 0.9 2.10 0.80 1.1 0.90 0.20 0.40 7.1 3.1
Marta Urbaniak 18 0.8 6.0 24:27 1.1 2.4 43.2 1.2 4.4 27.5 2.3 6.9 33.1 0.2 0.3 80.0 0.30 1.80 2.10 1.4 2.50 0.40 1.1 0.60 0.10 0.10 4.4 -0.8
Noemie Mayombo 7 5.0 19:11 1.0 2.6 38.9 0.4 1.3 33.3 1.4 3.9 37.0 1.7 2.3 75.0 0.70 1.70 2.40 2.6 1.70 2.30 2.0 1.10 0.60 6.1 0.3
Angelika Stankiewicz 10 0.3 4.1 18:41 0.8 2.0 40.0 0.5 2.0 25.0 1.3 4.0 32.5 1.0 1.2 83.3 0.30 1.80 2.10 2.2 2.00 2.20 1.9 1.00 0.10 4.6 6.1
Mariona Ortiz 20 0.7 3.8 22:13 1.3 3.0 41.7 0.6 1.3 3.6 34.7 1.3 1.5 86.2 0.90 1.70 2.60 5.2 2.90 1.90 2.0 1.20 0.20 0.20 8.3 1.7
Magdalena Idziorek 17 0.2 3.1 12:50 0.7 1.5 46.2 0.5 1.1 50.0 1.2 2.6 47.7 0.1 0.1 100.0 0.40 0.50 0.90 0.9 0.80 0.40 0.5 0.30 0.10 0.10 3.4 3.8
Natalia Bucyk 1 05:11 1.0 1.0 2.0 1.0 1.00 -1.0 1.0
Paula Światowska 2 02:34 0.5 0.5 -0.5 -0.5
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl