16.02.2020 01:03, informacja prasowa
DGT Politechnika - AZS UG: Derby dla gospodyń!
W 17 kolejce Energa Basket Ligi Kobiet doszło do drugich w historii Energa Basket Ligi Kobiet derbach Gdańska, Po raz pierwszy takie spotkanie zostało rozegrane w hali Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej. Licznie zebrani kibice byli świadkami wyrównanego spotkania, które trzymało w napięciu do samego końca. Mimo nerwowych ostatnich minut spotkania zespół DGT Politechniki Gdańskiej, który prowadził przez całe 40 minut pokonał lokalnego rywala 73:70.