Lp. Zawodniczka Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Feyonda Fitzgerald Energa Toruń 5 181:4036:20
2. Julia Niemojewska GTK Gdynia 5 168:0933:38
3. Łucja Grzenkowicz Energa Toruń 5 158:2131:40
4. Alice Kunek VBW Arka Gdynia 6 149:1124:52
5. Morgan Bertsch Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 138:5934:45
6. Jennifer O'Neill Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 137:1734:19
7. Barbora Balintova VBW Arka Gdynia 6 135:5222:39
8. Alicja Żytkowska GTK Gdynia 5 135:3327:07
9. Laura Miškinienė VBW Arka Gdynia 6 133:4822:18
10. Alesia Sutton 1KS Ślęza Wrocław 4 132:2633:07
11. Angelika Slamova VBW Arka Gdynia 6 130:2421:44
12. Artemis Spanou VBW Arka Gdynia 6 127:0821:11
13. Martina Fassina Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 117:1929:20
14. Magdalena Szulc GTK Gdynia 5 116:4223:20
15. Marta Marcinkowska GTK Gdynia 5 114:5722:59
16. Amalia Rembiszewska VBW Arka Gdynia 6 114:5019:08
17. Karolina Podkańska Energa Toruń 4 114:4428:41
18. Stephanie Jones 1KS Ślęza Wrocław 4 114:1628:34
19. Marissa Kastanek VBW Arka Gdynia 5 113:3022:42
20. Tiffany Brown Enea AZS Poznań 3 111:2237:07
21. Nikola Dudasova 1KS Ślęza Wrocław 4 109:3027:23
22. Anna Jakubiuk 1KS Ślęza Wrocław 4 107:4526:56
23. Kamila Borkowska GTK Gdynia 5 107:3421:31
24. Lauren Ervin KS Basket 25 Bydgoszcz 4 106:3126:38
25. Jessica January CTL Zagłębie Sosnowiec 3 106:2235:27
26. Sonja Greinacher VBW Arka Gdynia 6 104:1417:22
27. Janeesa Desiree Jeffery KS Basket 25 Bydgoszcz 4 102:4525:41
28. Agata Dobrowolska 1KS Ślęza Wrocław 4 99:2624:52
29. Breanna Lewis Energa Toruń 4 98:2124:35
30. Elisabeth Pavel Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 97:2924:22
31. Agata Makurat GTK Gdynia 5 96:3219:18
32. Sylwia Bujniak DGT AZS Politechnika Gdańska 3 96:1632:05
33. Sydney Wallace CTL Zagłębie Sosnowiec 3 93:4831:16
34. Jazmine Davis DGT AZS Politechnika Gdańska 3 92:3830:53
35. Nina Dedić 1KS Ślęza Wrocław 4 91:0222:46
36. Jovana Popović Enea AZS Poznań 3 90:5230:17
37. Magdalena Ziętara Energa Toruń 3 90:2430:08
38. Shante Evans KS Basket 25 Bydgoszcz 4 87:3521:54
39. Karina Michałek KS Basket 25 Bydgoszcz 4 87:3421:54
40. Julia Adamowicz Enea AZS Poznań 3 87:3129:10
41. Katarina Vucković CTL Zagłębie Sosnowiec 3 85:2328:28
42. Ruth Hamblin DGT AZS Politechnika Gdańska 3 84:0728:02
43. Ilaria Milazzo Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 84:0521:01
44. Zuzanna Sklepowicz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 81:5020:28
45. Elżbieta Międzik KS Basket 25 Bydgoszcz 4 78:4719:42
46. Keisha Hampton CCC Polkowice 3 77:1025:43
47. Daria Marciniak Enea AZS Poznań 3 76:5025:37
48. Julia Bazan GTK Gdynia 3 75:4725:16
49. Gmrice Davis Enea AZS Poznań 3 73:5924:40
50. Martyna Koc DGT AZS Politechnika Gdańska 3 73:0524:22
51. Aaryn Ellenberg-Wiley CCC Polkowice 3 72:1124:04
52. Kamila Podgórna VBW Arka Gdynia 6 71:4811:58
53. Martyna Czyżewska CTL Zagłębie Sosnowiec 3 71:2223:47
54. Angelika Stankiewicz KS Basket 25 Bydgoszcz 4 71:1717:49
55. Magdalena Szajtauer KS Basket 25 Bydgoszcz 4 70:5317:43
56. Monika Jasnowska CTL Zagłębie Sosnowiec 3 70:1223:24
57. Petra Zaplatova Energa Toruń 3 70:0123:20
58. Klaudia Gertchen CCC Polkowice 3 67:4422:35
59. Borislava Hristova PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 67:2633:43
60. Dragana Stanković CCC Polkowice 3 66:2322:08
61. Martyna Pyka DGT AZS Politechnika Gdańska 3 66:2022:07
62. Weronika Gajda CCC Polkowice 3 64:3521:32
63. Jowita Ossowska DGT AZS Politechnika Gdańska 3 64:0221:21
64. Marta Wieczyńska Energa Toruń 4 63:1015:48
65. Megan Gustafson PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 62:3431:17
66. Cheridene Green PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 59:4829:54
67. Magdalena Szymkiewicz VBW Arka Gdynia 6 59:4409:57
68. Aldona Morawiec VBW Arka Gdynia 5 59:3111:54
69. Julia Drop CCC Polkowice 3 59:1519:45
70. Weronika Telenga CCC Polkowice 3 59:0719:42
71. Kathleen Doyle PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 59:0529:33
72. Julie McBride KS Basket 25 Bydgoszcz 3 57:2119:07
73. Julia Tyszkiewicz 1KS Ślęza Wrocław 4 56:4514:11
74. Emily Kalenik GTK Gdynia 3 55:5518:38
75. Agata Szmyrka GTK Gdynia 5 53:5210:46
76. Karolina Poboży Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 53:5013:28
77. Klaudia Niedźwiedzka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 50:3012:38
78. Kateryna Rymarenko DGT AZS Politechnika Gdańska 2 49:2324:42
79. Dominika Owczarzak PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 48:5024:25
80. Abigail Glomazic CCC Polkowice 3 48:2116:07
81. Martyna Cieminska Energa Toruń 3 47:5715:59
82. Aleksandra Parzeńska Enea AZS Poznań 3 47:4115:54
83. Victoria Jarosz CTL Zagłębie Sosnowiec 2 45:3122:46
84. Wiktoria Sobiech KS Basket 25 Bydgoszcz 2 44:0022:00
85. Martyna Jasiulewicz CTL Zagłębie Sosnowiec 3 41:3813:53
86. Marta Nowicka Enea AZS Poznań 3 40:1313:24
87. Patrycja Klatt 1KS Ślęza Wrocław 2 39:4019:50
88. Aleksandra Wojtala CTL Zagłębie Sosnowiec 3 39:4013:13
89. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań 2 39:2219:41
90. Katarzyna Dźwigalska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 38:2519:13
91. Sylwia Siemienas CCC Polkowice 3 36:4112:14
92. Martyna Stasiuk CTL Zagłębie Sosnowiec 3 33:5911:20
93. Bożena Puter 1KS Ślęza Wrocław 2 33:5616:58
94. Edyta Faleńczyk KS Basket 25 Bydgoszcz 2 33:4616:53
95. Wiktoria Zasada KS Basket 25 Bydgoszcz 2 30:1615:08
96. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań 3 29:3009:50
97. Alicja Grabska CCC Polkowice 2 29:2814:44
98. Agnieszka Kaczmarczyk PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 29:0114:31
99. Karolina Strzelczyk DGT AZS Politechnika Gdańska 3 26:4608:55
100. Emilia Kośla Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 25:4112:51
101. Agnieszka Szott-Hejmej PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 23:4111:51
102. Aleksandra Zmierczak DGT AZS Politechnika Gdańska 2 19:4709:54
103. Patrycja Tomaszewicz CCC Polkowice 2 19:0509:33
104. Dominika Poleszak 1KS Ślęza Wrocław 2 15:1507:38
105. Klaudia Rutkowska CTL Zagłębie Sosnowiec 2 12:0506:03
106. Karolina Matkowska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 11:1005:35
107. Marta Stawicka DGT AZS Politechnika Gdańska 2 09:1904:40
108. Natalia Gwizdała DGT AZS Politechnika Gdańska 2 08:0404:02