Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
2018-11-24 19:00
89
56
Energa Toruń
Arka Gdynia
TV | 2018-11-25 15:10
62
71
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-11-25 17:00
62
78
Artego Bydgoszcz
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-25 17:00
79
43
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-11-25 18:00
78
85
TV Toya - 2018-11-25 17:55
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2018-12-01 15:00
91
69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2018-12-01 17:00
43
81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-12-01 18:00
74
54
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-12-02 15:10
80
69
Sportklub - 2018-12-02 15:00
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-12-02 18:00
69
77
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2018-12-02 18:00
73
74
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
2018-12-08 18:00
85
88
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-12-08 18:00
89
48
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-12-09 15:10
78
73
Sportklub - 2018-12-09 15:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-12-09 18:00
70
60
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-12-09 18:00
92
80
TV Toya - 2018-12-09 17:55
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2018-12-09 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
NA ŻYWO | Kwarta IV | 00:25
78
70
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
NA ŻYWO | Kwarta II | 00:00
63
42
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2018-12-15 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Widzew Łódź
2018-12-15 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2018-12-16 18:00
--
--
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
2018-12-19 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
4 Ana-Marija Begić Chorwacja 1994-01-17 191 silna skrzydłowa
7 Melissa Diawakana Francja 1992-10-24 170 rozgrywająca / rzucająca
25 Nirra Fields Kanada 1993-12-03 173 rzucająca
1 Alice Kunek Irlandia 1991-01-06 187 niska skrzydłowa
34 Sanja Mandić Serbia 1995-03-14 177 rozgrywająca
51 Roksana Płonka Polska 1997-06-17 180 niska skrzydłowa
15 Daugile Sarauskaite Litwa 1996-09-27 196 środkowa
10 Roksana Schmidt Polska 1992-11-22 181 rzucająca / niska skrzydłowa
11 Agnieszka Skobel Polska 1989-01-16 180 rzucająca / niska skrzydłowa
3 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
21 Laura Svaryte Litwa 1992-10-28 190 silna skrzydłowa / środkowa
14 Emilia Tłumak Polska 1982-08-15 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
16 Katarzyna Trzeciak Polska 1992-06-24 172 rozgrywająca
43 Zuzanna Urban Polska 2001-12-24 175 rozgrywająca / rzucająca
99 Miriam Uro-Nilie Ukraina 1994-10-21 187 silna skrzydłowa / środkowa
77 Marta Wieczyńska Polska 1998-05-18 180 niska skrzydłowa
 
  trener rola
 Štefan SvitekTrener
 Richard LeškoAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD