Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-02-27 18:30
92
65
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2019-02-27 19:00
61
52
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-27 19:00
79
75
Widzew Łódź
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-27 19:10
72
78
Youtube, https://youtu.be/cAyysyoLAqk - 2019-02-27 19:05
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-03-02 17:00
49
85
Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
2019-03-02 18:00
89
57
Arka Gdynia
Energa Toruń
TV | 2019-03-03 15:15
70
85
Sportklub - 2019-03-03 15:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Enea AZS Poznań
2019-03-03 17:00
78
63
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-03 18:00
63
69
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-03-06 18:30
75
81
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-03-09 15:10
72
46
Sportklub - 2019-03-09 15:00
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-09 17:00
81
78
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
--
--

Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice

00 00 00 00

23.03.2019, godz. 18:00, Sportklub

2019-03-16 19:58
23. kolejka: CCC i Artego wygrywają na wyjazdach
2019-03-12 17:05
Zmiany w rozgrywkach EBLK
2019-03-09 17:10
22. kolejka: Pewna wygrana Wisły CANPACK ze Ślęzą
2019-03-08 20:54
Euroliga: Wyrównany mecz, Dynamo w Final Four

Statystyki Basket Ligi Kobiet:

1. Dominique Wilson Widzew Łódź
21,9 Punkty / Mecz
2. Brianna Kiesel Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
20,3 Punkty / Mecz
3. Emma Cannon Arka Gdynia
18,4 Punkty / Mecz
4. Maegan Conwright Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
17,7 Punkty / Mecz
5. Rebecca Harris Energa Toruń
16,9 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Kristi Bellock
22,6 Eval / Mecz
2. Dragana Stanković Artego Bydgoszcz
22,3 Eval / Mecz
3. Khaalia Hillsman Enea AZS Poznań
20,6 Eval / Mecz
4. Laura Svaryte Energa Toruń
19,7 Eval / Mecz
5. Emma Cannon Arka Gdynia
19,5 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Sharnee Zoll-Norman InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
10,2 Asysty / Mecz
2. Julie McBride Artego Bydgoszcz
6,5 Asysty / Mecz
3. Rebecca Harris Energa Toruń
5,5 Asysty / Mecz
4. Jasmine Thomas CCC Polkowice
5,4 Asysty / Mecz
5. Maegan Conwright Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
5,4 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Kristi Bellock
12,0 Zbiórki / Mecz
2. Khaalia Hillsman Enea AZS Poznań
9,8 Zbiórki / Mecz
3. Laura Svaryte Energa Toruń
9,6 Zbiórki / Mecz
4. Sheniqua Greene Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
9,5 Zbiórki / Mecz
5. Emma Cannon Arka Gdynia
9,1 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Brianna Kiesel Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2,4 Przechwyty / Mecz
2. Sharnee Zoll-Norman InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
2,2 Przechwyty / Mecz
3. Ariel Atkins InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
2,0 Przechwyty / Mecz
4. Paulina Szymańska Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2,0 Przechwyty / Mecz
5. Julie McBride Artego Bydgoszcz
1,9 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Dragana Stanković Artego Bydgoszcz
2,5 Bloki / Mecz
2. Daugile Sarauskaite
1,5 Bloki / Mecz
3. Rebecca Allen Arka Gdynia
1,5 Bloki / Mecz
4. Temitope Fagbenle CCC Polkowice
1,2 Bloki / Mecz
5. Kyara Linskens InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
1,1 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja