Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
--
--
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
--
--
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
--
--
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
--
--
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
11 Cierra Burdick Stany Zjednoczone 1993-09-30 188 silna skrzydłowa
9 Agata Dobrowolska Polska 1992-03-26 188 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
25 Abigail Glomazic Szwecja 1993-08-01 183 niska skrzydłowa
30 Nevena Jovanovic Serbia 1990-06-30 182 rzucająca
4 Patrycja Klatt Polska 1996-03-27 170 rozgrywająca / rzucająca
6 Daria Marciniak Polska 1994-10-19 183 środkowa
66 Dominika Owczarzak Polska 1994-03-23 170 rozgrywająca
3 Kinga Piędel Polska 1997-07-26 170 niska skrzydłowa
33 Ana Pocek Czarnogóra 1993-10-20 190 środkowa
20 Magdalena Szajtauer Polska 1995-03-28 190 środkowa
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
 Krzysztof SzwejAsystent trenera

Odeszli

Britney Jones (zawodniczka, 2019-12-04)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa