WNBA: Bibrzycka nie pomogła

19 punktów Agnieszki Bibrzyckiej nie pomogło drużynie San Antonio Silver Stars w odniesieniu wygranej nad Sacramento Monarchs. "Srebrne Gwiazdy" przegrały na własnym parkiecie 69:87 i jest to już dziewiąta porażka w ostatnich jedenastu meczach tego zespołu.

Polka na parkiecie spędziła niespełna 26 minut i oprócz wspomnianych wcześniej 19 punktów (4/6 za 2, 3/8 za 3, 2/2 za 1) zanotowała także dwie asysty. Minionej nocy swój mecz rozegrała także Małgorzata Dydek. Polska środkowa odniosła kolejne zwycięstwo, bowiem Connecticut Sun pokonały na własnym parkiecie Los Angeles Sparks 72:63. "Margo" wzbogaciła dorobek swojego zespołu o osiem punktów (3/6 za 2, 2/2 za 1), miała także siedem zbiórek, dwie asysty i dwa bloki. Zagrała przez prawie 21 minut.