Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2018-10-20 19:00
94
65
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
2018-10-21 15:00
56
67
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2018-10-21 17:00
61
91
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2018-10-21 17:10
80
78
Sportklub - 2018-10-21 17:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
2018-10-21 18:00
92
58
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-10-21 18:00
81
69
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=NTOSOhUF3Ds - 2018-10-21 17:55
Enea AZS Poznań
Widzew Łódź
TV | 2018-10-27 15:10
81
70
Sportklub - 2018-10-27 15:00
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Energa Toruń
2018-10-27 17:00
67
79
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2018-10-27 18:00
59
73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Artego Bydgoszcz
2018-10-27 19:00
67
76
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2018-10-28 15:30
91
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2018-10-28 17:00
55
113
1KS Ślęza Wrocław
PGE MKK Siedlce
2018-11-03 18:00
81
70
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Enea AZS Poznań
2018-11-03 18:00
88
71
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2018-11-04 15:10
59
65
Sportklub -
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-11-04 16:00
92
46
Widzew Łódź
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2018-11-04 18:00
63
74
TV Toya - 2018-11-04 17:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2018-11-04 18:00
74
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2018-11-10 15:00
61
66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2018-11-10 15:00
47
80
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Widzew Łódź
TV | 2018-11-10 15:10
50
82
Sportklub - 2018-11-10 15:00
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2018-11-10 17:30
68
75
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2018-11-10 18:00
68
88
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
2018-11-11 18:00
64
75

CCC dwukrotnie pokonało gorzowianki

2018-09-10 10:16

CCC Polkowice dwukrotnie pokonało InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. w meczach towarzyskich przed sezonem 2018/2019 Energa Basket Ligi Kobiet.

InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 77:81 (18:21, 19:21, 18:20, 22:19)

InvestInTheWest Enea: Papova 24, Rytsikava 15, Juskaite 12, Prezelj 8, Matkowska 7, Fikiel 6, Dźwigalska 5, Stelmach, Szczęsna 0, Duchnowska 0

CCC: Puss 19, Gajda 18, Aleksandravicius 15, Leedham 14, Kaczmarczyk 8, Tyszkiewicz 4, Stępień 3, Idziorek 0.

-----

CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 89:64 (19:14, 21:14, 32:25, 17:11)

CCC: Puss 22, Kaczmarczyk 15, Leedham 14, Aleksandravicius 11, Gajda 9, Stępień 6, Tyszkiewicz 5, Idziorek 4, Tomaszewicz 2, Żarnowska 1.

Z powodów technicznych związanych z protokołem, liczba punktów poszczególnych zawodniczek InvestInTheWest Enei nie została wymieniona.

----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport
Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD