,

WNBA: 11 z rzędu wygrana Sun, San Antonio przegrywa

Jedenastą wygrają z rzędu zanotowały koszykarki Connecticut Sun. Drużyna Małgorzaty Dydek wygrała na wyjeździe z Chicago Sky 85:59. Nadal nie wiedzie się zespołowi Agnieszki Bibrzyckiej. San Antonio Silver Stars przegrało kolejny mecz, tym razem z Washington Mystics 79:91.

,

Małgorzata Dydek tym razem nie było mocno wykorzystywana przez trenerów Connecticut i na parkiecie spędziła niespełna 15 minut. Do dorobku punktowego swojego zespołu dorzuciła 1 punkt (0/7 z gry, 1/2 za 1), miała trzy zbiórki, jedną asystę i jeden blok. Lepiej spisała się Agnieszka Bibrzycka. "Biba" była drugą opcją w ataku w swojej drużynie i cały mecz zakończyła z dorobkiem 12 punktów (2/4 za 2, 2/6 za 3, 2/3 za 1). Reprezentantka Polski zanotowała także dwie asysty i zebrała z tablic dwie piłki. Na parkiecie przebywała przez niecałe 25 minut.