Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub -
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
65
77
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
94
56
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
79
83
CosinusMED Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2020-02-01 18:00
72
84
TV Toya - 2020-02-01 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2020-02-01 18:10
64
81
Sportklub - 2020-02-01 18:00
CCC Polkowice
DGT Politechnika Gdańska
2020-02-01 19:00
100
64
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2020-02-13 20:10
70
62
Sportklub - 2020-02-13 20:00
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-15 16:00
73
70
Artego Bydgoszcz
CosinusMED Widzew Łódź
2020-02-15 16:00
77
69
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
2020-02-15 18:30
54
52
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Arka Gdynia
2020-02-16 16:00
79
81
1KS Ślęza Wrocław
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-16 16:00
65
75
Wisła Kraków
CCC Polkowice
2020-02-17 18:30
68
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Energa Toruń
2020-02-19 19:00
--
--

Arka zagra w Eurolidze kobiet!

2019-10-02 19:59

news
fot. fiba.basketball

Arka Gdynia po raz drugi pokonała Botas SK - tym razem 84:75 - i dzięki temu zagra w elitarnej Eurolidze kobiet!

Drużyna z Energa Basket Ligi Kobiet zagra w grupie B, gdzie rywalkami będą: Dynamo Kursk, Fenerbahce Stambuł, Sopron Basket, Famila Basket Schio, SPAR Citylift Girona, Lyon Basket Feminin i zwycięzca pary BLMA/Olympiacos SFP. Pierwsze mecze już 16 października.

Arka Gdynia - Botas SK 84:75 (19:21, 23:21, 20:13, 22:20)

Arka: Papowa 27, Allen 14, Rembiszewska 12, Balintova 10, Kastanek 8, Greinacher 6, Slamova 6, Niemojewska 1, Grymek 0, Podgórna 0, Winkowska 0

Botas: Mitchell 23, Peddy 22, Fagbenle 17, Gulcan 4, Bas 4, Koksal 3, Hollingsworth 2, Akbas 0, Gulcelik 0

---

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa