Silne CCC kontra mocny PSI Enea Gorzów Wlkp.

,

W Polkowicach o godz. 19:00 dojdzie do starcia gospodyń z PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski, gdzie szczególnie dużo do udowodnienia ma drużyna trenera Dariusza Maciejewskiego.

,

CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski, wtorek, godz. 19:00 TRANSMISJA W TVCOM

Wicelider tabeli z Polkowic do meczu z drużyną trenera Dariusza Maciejewskiego, podchodzi po porażce w meczu na szczycie z VBW Arką Gdynia. Nie był to jednak dobry mecz, który został zakończony wysoką porażką. CCC nie miało w nim przede wszystkim odpowiedzi na skuteczne w rzutach za trzy punkty (19 celnych rzutów) rywalki, a także zagrało osłabione brakiem Dragany Stanković. Poza tym reszta składu zaprezentowała się tak jak powinna, tak więc w starciu z silną drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego powinniśmy zobaczyć wiele nie tylko podkoszowych starć.

Zupełnie inaczej jest natomiast po drugiej stronie, gdzie uczestnik EuroCup zmaga się od początku sezonu z dość dużymi przestojami. Wpływ na to mają długie przerwy w rozgrywaniu spotkań oraz obecnie wymiana Kathleen Doyle na Shatori Walker-Kimbrough. W ostatnim ligowym spotkaniu dużo sił i zdrowia zostało zostawione podczas 45 minut walki w Lublinie, gdzie jednym „oczkiem” wygrały miejscowe. Dobrze zaprezentowała się w tym meczu „nowa” - Walker-Kimbrough, która rzuciła 29 punktów.

W starciu z CCC bardzo ważne będzie jak zaprezentuje się Megan Gustafson, która będzie musiała upilnować Keishe Hampton. Zespół z Gorzowa Wielkopolskiego ma potencjał, jednak czy już w meczu z „Pomarańczowymi” będzie on w 100% widoczny?