,

Trzecia porażka Dydek

Koszykarki Connecticut Sun poniosły trzecią porażkę w sezonie ligi WNBA. Tym razem lepsze okazały się koszykarki Detroit Shock, wygrywając 79:74. W drużynie Sun przez 28 minut grała Małgorzata Dydek.

,

Polka trafiła pięć z dziesięciu rzutów z gry, dołożyła do tego jeden rzut osobisty i łącznie zgromadziła 11 punktów. Miała także dziewięć zbiórek, dwa bloki i jedną asystę. Nykesha Sales, partnerka z drużyny popularnej "Margo", która w minionym sezonie grała w gdyńskim Lotosie, zapisała na swoim koncie tylko siedem punktów i zebrała też osiem piłek. W innym meczu, który rozgrywany był w niedzielę, Indiana Fever wygrała z New York Liberty 80:61. Swój udział w wygranej miały także dwie koszykarki, znane z polskich parkietów. Ann DeForge grała prawie 30 minut, zdobywając 9 punktów, a Tamika Whitmore z 22 punktami i 6 zbiórkami na koncie, poprowadziła Fever do zwycięstwa.