Ślęza wygrywa z Enea AZS!

Bardzo ważne spotkanie wygrała wrocławska Ślęza, która walczy o jak najwyższe rozstawienie przed fazą play-off. W KGHM Arenie gospodynie szczególnie w trzeciej kwarcie, miały zdecydowaną przewagę nad rywalkami.

1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Politechnika Poznań 75:64

STATYSTYKI

Alexa Held była liderką zespołu z Wrocławia, rzucając 29 punktów w tym 6x3! Skuteczność była także po stronie Angel Baker, która do 16 „oczek” dodała 8 zbiórek i 3 asysty. Gospodynie po 10 minutach prowadziły 24:20, by na dłuższą przerwę zejść z remisem po 36. Zmiana stron dużo lepiej podziała na Ślęzę, która w kolejnej kwarcie wypracowała przewagę pozwalającą na spokojną wygraną. W całym spotkaniu aż 11 – krotnie zmieniało się prowadzenie, a 8 – krotnie notowany był remis. Dla zespołu z Poznania Mikayla Vaughn rzuciła 26 punktów, natomiast pozyskana kilka dni temu Aisha Sheppard zdobyła 7 „oczek”.