SKK Polonia wygrywa w Bydgoszczy!

Zwycięstwem SKK Polonia zakończył się wyjazd do Bydgoszczy, gdzie przez pełne 40 minut trwała zacięta walka o każdy punkt. Liderką „Czarnych Koszul” była Anna Pawłowska, która rzuciła 22 punkty!

KS Basket 25 Ekstraklasa Sp. z oo Bydgoszcz - SKK Polonia Warszawa 63:66

STATYSTYKI

Początkowe minuty były bardzo zacięte i zakończyły się wynikiem 17:15 po pierwszej kwarcie. Im bliżej było do zakończenia drugich 10 minut, tym większą przewagę miały przyjezdne. Po 20 minutach oba zespoły dzieliło 10 „oczek”, jednak po zmianie stron trafienia m.in. Oceany Hamilton ponownie zbliżyły oba zespoły. W ostatnich minutach skuteczna z linii rzutów wolnych była Anna Pawłowska, dając wygraną za „cztery punkty” dla swojego zespołu.

???? SKK Polonia Warszawa z ważną wygraną ???? ???? Keondria Calloway 24, Oceana Hamilton 16, Weronika Papiernik 10 ???? Anna Pawłowska 22, Kayla Wells 17, Zada Williams 16 #ORLEN #ORLENTeam