,

WNBA: DeForge gra dalej

Indiana Fever awansowała do finału playoffs konferencji wschodniej WNBA. Duży udział w zwycięstwie nad Connecticut Sun miała Anna DeForge. Zdobyła ona 18 punktów.

,

Indiana wzięła rewanż za pierwszy mecz, kiedy uległa po trzech dogrywkach. Tym razem potrzebna była jedna dodatkowa partia, by wyłonić finalistę konferencji wschodniej. Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Connecticut prowadziło po pierwszej partii 29:17. Dwie kolejne zakończyły się remisem. W czwartej kwarcie Fever odrobiły straty, doprowadzając do dogrywki. W dodatkowych pięciu minutach więcej spokoju zachowały podopieczne Briana Wintersa. Trafiały za trzy i nie myliły się na półdystansie. Anna DeForge zarobiła 18 punktów. Jej łupem padły także cztery zbiórki, dwie asysty i dwa przechwyty. Małgorzata Dydek przebywała na parkiecie tylko przez 19 minut. Zaliczyła trzy zbiórki, dodając przy tym cztery "oczka" dla swojej ekipy. Indiana Fever – Connecticut Sun 93:88