,

Łódź niezdobyta

Koszykarki CCC Polkowice po raz drugi nie sprostały ekipie ŁKS-u Siemens AGD Łódź. Tym razem podopieczne Arkadiusza Rusina przegrały 51:67.

,

Dzisiejsze spotkanie miało zupełnie inny przebieg niż mecz wczorajszy. Polkowiczanki zagrały bardzo dobrze pierwsze trzy kwarty. W końcówce ŁKS odskoczył, a zawodniczki CCC nie miały już sił na finisz. - Jeszcze na kilka minut przed końcem trzeciej kwarty prowadziliśmy pięcioma punktami. Wówczas jednak popełniliśmy kilka błędów w obronie, co kosztowało nas stratę prowadzenia. W ostatniej kwarcie zagraliśmy słabo i łodzianki nas zniszczyły. Gdyby nie ta część gry byłbym z zespołu zadowolony. Trzeba jednak przyznać, że w ataku zagraliśmy dobre zawody. Niestety w obronie nie było tak dobrze. To jest element nad którym musimy jeszcze mocno pracować - skomentował Arkadiusz Rusin, drugi trener CCC. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrała Ania Pietrzak, która narzeka na ból kolana. - Uznaliśmy, że nie ma sensu ryzykować i daliśmy Ani odpocząć - zaznacza Rusin. ŁKS Siemens AGD Łódź – CCC Polkowice 67:51 (23:23, 12:9, 11:10, 21:9)
Punkty dla CCC: Jeziorna 17, Bednarczyk 9, Gajewska 8, Paździerska 7, Małaszewska 6, Rozwadowska 4, Podgajna 0.