30.10.2010 21:27, Wysłuchał: Mariusz Kolekta
Krzysztof Szewczyk: Cieszę się, że wygraliśmy
- Był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn i tym bardziej się cieszę, że ten mecz wygraliśmy - mówil po zwycięstwie nad KS Odrą Brzeg Krzysztof Szewczyk, szkoleniowiec INEI AZS Poznań. Posłuchaj co jeszcze miał do powiedzenia trener akademiczek oraz jak to spotkanie ocenił Jarosław Zyskowski i zawodniczki obu drużyn.
30.10.2010 21:27, Wysłuchał: Mariusz Kolekta
Krzysztof Szewczyk po meczu z KS Odrą Brzeg – kliknij i posłuchaj
Jarosław Zyskowski po meczu z INEĄ AZS Poznań – kliknij i posłuchaj
Żaneta Durak po meczu z KS Odrą Brzeg – kliknij i posłuchaj
Żaneta Kędra po meczu z INEĄ AZS Poznań – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu KS Odra Brzeg - INEA AZS Poznań można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.