,

Lista aktualności

Krzysztof Szewczyk: Cieszę się, że wygraliśmy

- Był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn i tym bardziej się cieszę, że ten mecz wygraliśmy - mówil po zwycięstwie nad KS Odrą Brzeg Krzysztof Szewczyk, szkoleniowiec INEI AZS Poznań. Posłuchaj co jeszcze miał do powiedzenia trener akademiczek oraz jak to spotkanie ocenił Jarosław Zyskowski i zawodniczki obu drużyn.

,