02.11.2010 20:07, Dariusz Witkowski
Stephanie wraca do zdrowia
W 36. minucie meczu z PTS Liderem Pruszków kontuzji doznała Stephanie Raymond, która w walce o piłkę nadepnęła na stopę rywalki, upadając na parkiet jak "ścięta". - Ból był nie do zniesienia - mówi Stephanie.
02.11.2010 20:07, Dariusz Witkowski
Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, a Raymond końcówkę spotkania oglądała z nogą obłożoną lodem.
- Nasza rozgrywająca doznała urazu stawu skokowego, prawego. Lekarz wykluczył wszelkie złamania, czy też pęknięcia. Zawodniczka przechodzi teraz rehabilitację i chociaż będzie to bardzo trudne, postaramy się przygotować ją do meczu z Widzewem - opisywał stan zdrowia Adam Piesik, trener odnowy biologicznej bydgoskiego klubu.