,

Lista aktualności

Euroliga wraca do Krakowa

Po wyjazdowej inauguracji nowego sezonu Euroligi przez drużynę Wisły Can-Pack Kraków, przyszedł czas na rozpoczęcie rozgrywek przed własną publicznością. Już dziś o godzinie 19:00 "Biała Gwiazda" podejmować będzie węgierski zespół Pecs 2010.

,

W pierwszej kolejce wiślaczkom do sukcesu w wyjazdowym starciu z USO Mondeville zabrakło niewiele, ale ostatecznie to jednak Francuzki świętowały wygraną 76:65 - mimo, iż w pierwszych dwóch kwartach wydawało się, że krakowska drużyna wróci do domu "z tarczą". Tymczasem Pecs 2010 w inauguracyjnym spotkaniu obecnych rozgrywek pokonał u siebie łotewski zespół TTT Ryga 66:60. Rywalki Wisły równie dobrze radzą sobie w lidze, gdzie już dziewięciokrotnie pokonywały przeciwniczki. W ostatnich latach wiślaczki w Eurolidze regularnie mierzą się z koszykarkami z Pecs. Bilans tych spotkań zdecydowanie przemawia za "Białą Gwiazdą". Czy Wisła Can-Pack zatrzyma rozpędzone Węgierki? Zapraszamy do hali przy ulicy Reymonta. Początek spotkania o godzinie 19:00.