04.11.2010 08:24, Wysłuchał: Damian Juszczyk
Nora Nagy-Bujdosó: Wygramy u siebie
- To był trudny mecz. Miałyśmy szanse na zwycięstwo, ale się nie udało. Wiem, że stać nas na wygraną u siebie - mówiła na konferencji prasowej po meczu z Wisłą Can-Pack Kraków zawodniczka Pecs 2010, Nora Nagy-Bujdosó.
04.11.2010 08:24, Wysłuchał: Damian Juszczyk
Zeljko Djokic po meczu z Wisłą Can-Pack Kraków – kliknij i posłuchaj
Jose Hernandez po meczu z Pecs 2010 – kliknij i posłuchaj
Nora Nagy-Bujdosó po meczu z Wisłą Can-Pack Kraków – kliknij i posłuchaj
Ewelina Kobryn po meczu z Pecs 2010 – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu Wisła Can-Pack Kraków - Pecs 2010 można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.