,

Lista aktualności

Nora Nagy-Bujdosó: Wygramy u siebie

- To był trudny mecz. Miałyśmy szanse na zwycięstwo, ale się nie udało. Wiem, że stać nas na wygraną u siebie - mówiła na konferencji prasowej po meczu z Wisłą Can-Pack Kraków zawodniczka Pecs 2010, Nora Nagy-Bujdosó.

,