,

Lista aktualności

Fragmentami mogłyśmy nawiązać walkę

Ze strony INEI AZS Poznań w pomeczowej konferencji prasowej udziął wzieli trener Krzysztof Szewczyk i Kinga Woźniak. Przeczytaj jakie były ich opinie na temat spotkania z Wisłą Can-Pack Kraków.

,

Krzysztof Szewczyk: - Zespół z Krakowa pokazał, że jest głównym faworytem do tytułu mistrza Polski. My, żeby w takich meczach nawiązać wyrówną walkę, musimy zagrać w ataku na dużej skuteczności, bardzo dobrze w obronie i mieć przy okazaji trochę szczęścia. Tego nam dzisiaj zabrakło. Jesteśmy takim zespołem, który żeby dobrze grać musi trenować. Niestety w tym tygodniu do czwartku praktycznie nie trenowaliśmy. Między innymi z powodu urazów i meczu pucharowego. Myślę, że dzisiaj nasza słabsza dyspozycja też była tym spowodowana. Zwycięstwo Wisły ani przez moment nie było jednak zagrożone. Nawet jak się zbliżaliśmy na cztery-pięć punktów, to zespół z Krakowa cały czas kontrolował sytuację. Kinga Woźniak: - Zdajemy sobie sprawę z tego, że zespół Wisły jest od nas mocniejszy. Dowodem na to jest ich pozycja w lidze i doświadczenie euroligowe. Cieszę się jednak, że w niektórych fragmentach gry mogłyśmy nawiązać z nimi walkę.