Lista aktualności

Energa wygrywa z UTEX-em

Czwarte zwycięstwo w sezonie zanotowały na swoim koncie koszykarki Energi Toruń. Podopieczne Elmedina Omanicia w 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy wygrały na własnym parkiecie z UTEX-em ROW Rybnik 70:62.