07.11.2010 20:49
Energa wygrywa z UTEX-em
Czwarte zwycięstwo w sezonie zanotowały na swoim koncie koszykarki Energi Toruń. Podopieczne Elmedina Omanicia w 9. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy wygrały na własnym parkiecie z UTEX-em ROW Rybnik 70:62.
07.11.2010 20:49