10.11.2010 22:07, Wysłuchał: Mariusz Kolekta
Elmedin Omanic: Brzeg będzie wygrywał
- Myślę, że Brzeg po tym meczu z Gorzowem nie mógł wrócić do gry. Ten zespół będzie jednak jeszcze wygrywał - mówił po zwycięskim meczu Elmedin Omanic. Posłuchaj co jeszcze miał do powiedzenia szkoleniowiec Energi Toruń, a także Jarosław Zyskowski, Jelena Maksimović i Jagoda Oses.
10.11.2010 22:07, Wysłuchał: Mariusz Kolekta
Elmedin Omanić po meczu z KS Odrą Brzeg – kliknij i posłuchaj
Jarosław Zyskowski po meczu z Energą Toruń – kliknij i posłuchaj
Jelena Maksimović po meczu z KS Odrą Brzeg – kliknij i posłuchaj
Jagoda Oses po meczu z Energą Toruń – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu KS Odra Brzeg - Energa Toruń można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.