14.11.2010 22:54, ws
Blog E. Gali: Welcome back :)
- Na początku kolejnej części bloga chciałabym ogromnie podziękować za te wszystkie maile. Nie spodziewałam się, że dostanę tyle ciepłych wiadomości. Jesteście Kochani!! - pisze w kolejnym odcinku swojego bloga Ewelina Gala, zawodniczka Lotosu Gdynia.
14.11.2010 22:54, ws
Klikaj i czytaj: Blog Eweliny Gali
Na Wasze opinie, pytania, pomysły na nowe odcinki bloga Ewelina czeka pod adresem mailowym e.gala@plkk.pl