,

Lista aktualności

Gorzowianki przegrywają po walce

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. przegrał w 4. kolejce Euroligi kobiet z ROS Casares Walencja 53:60.

,

- Była dziś nawet szansa na wygraną, zagraliśmy znakomite zawody w obronie. Zatrzymać ten zespół w ich hali na sześćdziesiąt punktów to trzeba bardzo dużo pracy. Przegraliśmy tylko jedną kwartę, jednak dość wysoko. Początkowo zaskoczeni byliśmy grą Douglas, której dziś nie miało być. W drugiej połowie Greene wybiła jej koszykówkę z głowy. Mieliśmy kilka otwartych pozycji do zdobycia punktów, których nie wykorzystaliśmy i dlatego górą były miejscowe - mówił po meczu trener Dariusz Maciejewski. Ros Casares Walencja - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 60:53
KSSSE AZS PWSZ: Greene 15, Leuchanka 14, Leedham 10, Żurowska 8, Kaczmarczyk 2, Piekarska 2, Richards 2, Dźwigalska 0, Skobel 0.