,

Lista aktualności

Paulina Pawlak gotowa na Polkowice

W meczu Wisły Can-Pack z TTT Ryga na parkiecie nie pojawiła się Paulina Pawlak, będąca ważnym "ogniwem" krakowskiej drużyny. Zawodniczka będzie jednak gotowa na sobotnie wyjazdowe starcie z zespołem CCC Polkowice.

,

- Postanowiliśmy - ze względu na pojawiające się pewne drobne dolegliwości - nie ryzykować występu Pauliny. Chcieliśmy wypróbować inne warianty i dać jej wypocząć, by była w pełni sił i do naszej dyspozycji w sobotę na bardzo ważny, prestiżowy mecz z Polkowicami. Chcemy za wszelką cenę wygrać i Paulina musi nam w tym pomóc - wyjaśnił wiceprezes TS Wisła i generalny menedżer Wisły Can-Pack Kraków, Piotr Dunin-Suligostowski.