19.11.2010 14:22, Mariusz Kolekta
Glover żegna się z Odrą
Amerykańska środkowa Lavesa Glover żegna się z zespołem Odry Brzeg. Zawodniczka postanowiła rozwiązać kontrakt z klubem za porozumieniem stron i tuż po meczu w Pruszkowie powróci do USA.
19.11.2010 14:22, Mariusz Kolekta
W barwach Odry koszykarka ta rozegrała zaledwie 3 mecze (średnio 4 punkty i 3 zbiórki na mecz). Brzescy działacze wciąż będą poszukiwać wzmocnień. Czas mają aż do zamknięcia styczniowego okienka transferowego, chociaż sytuacja na rynku transferowym - biorąc pod uwagę możliwości finansowe Odry - jest w tym momencie niestety trudna.