,

Lista aktualności

Euroliga: Gorzowianki po raz drugi

Koszykarki KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. odniosły drugie zwycięstwo w rozgrywkach Euroligi. Wicemistrzynie Polski pokonały na własnym parkiecie Nadezhdę Orenburg 76:73.

,

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Nadezhda Orenburg 76:73 (14:20, 22:19, 19:26, 21:8)
KSSSE AZS PWSZ: Leuchanka 20, Greene 14, Richards 13, Żurowska 11, Leedham 10, Kaczmarczyk 8, Piekarska 0, Skobel 0, Dźwigalska 0.