,

Lista aktualności

Ukoh: Cieszę się, że wracam do Poznania

Chinyere Ukoh ponownie zagra w INEI AZS Poznań. 23-letnia Amerykanka jest zadowolona z powrotu do stolicy Wielkopolski.

,

- Do Polski przylatuję w czwartek. Cieszę się, że wracam do Poznania, który polubiłam. Tak samo jak drużynę. Czułam się w niej bardzo dobrze, gdy grałam w INEI AZS w poprzednim sezonie. Miałam jeszcze oferty ze Szwecji, Ukrainy i Słowacji. Wybrałam jednak Poznań - mówi Ukoh, które może grać jako silna skrzydłowa lub środkowa. Popularna "Chi Chi" w poprzednim sezonie była zawodniczką dwóch klubów. Pierwsze półrocze spędziła w Odrze Brzeg, by w styczniu przenieść się do INEI AZS. W sumie Ukoh wystąpiła w 31 meczach (28 w pierwszej piątce), zdobywając średnio 8,5 pkt oraz notując 7,3 zbiórki.