,

Lista aktualności

Pierwszy mecz w rundzie rewanżowej

Dzisiaj Lotos Gdynia rozpocznie rewanżową rundę w tegorocznej Eurolidze kobiet. Najbliższym rywalem gdynianek będzie zespół MKB Euroleasing Sopron. Na Węgrzech mistrzynie Polski będą chciały odrobić 15-punktową stratę z pierwszego meczu.

,

W Gdyni, w barwach Sopronu najlepiej zagrały dwie Amerykanki - Amber Holt oraz Angel McCoughtry, zaś w Lotosie bardzo dobrze zaprezentowała się Daria Mieloszyńska. W dzisiejszym spotkaniu wszyscy liczą na utrzymanie dobrej formy z ostatnich spotkań przez Sandorę Irvin, Monicę Wright oraz Milkę Bjelicę. Gdynianki wspierane będą przez swoich najwierniejszych kibiców, którzy udali się już do Sopronu aby dopingować drużynę. Miejmy nadzieję, że Lotosowi uda się odrobić stracone punkty i zwycięstwo przybliży gdyńską drużynę do awansu do kolejnej rundy! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.