05.12.2010 19:45, ag, pzkosz.pl
Znamy logo EuroBasket Women 2011
W Monachium odbyła się oficjalna prezentacja logotypu Mistrzostw Europy Kobiet 2011, które w dniach 18 czerwca - 3 lipca przyszłego roku odbędą się w Bydgoszczy, Katowicach i Łodzi.
05.12.2010 19:45, ag, pzkosz.pl
- Podczas zarządu FIBA Europe zostało zaprezentowane oficjalne logo EuroBasket Women 2011, które na przełomie czerwca - lipca przyszłego roku odbędą się w Polsce. Odbyła się również prezentacja miast organizatorów - Bydgoszczy, Katowic i Łodzi. Logotyp wybrany przez PZKosz został pozytywnie oceniony przez członków zarządu FIBA Europe – powiedziała obecna w Monachium Olga Kijewska.