05.12.2010 22:17, Wysłuchał: Adam Wall
Dorota Sobczyk: Zbyt dużo strat
- Bardzo chciałyśmy wygrać, szczególnie po ostatnim spotkaniu z Brzegiem. Znów popełniliśmy zbyt dużo strat - mówiła po przegranym meczu z PTS Liderem Pruszków Dorota Sobczyk, zawodniczka ŁKS-u Siemens AGD Łódź.
05.12.2010 22:17, Wysłuchał: Adam Wall
Piotr Neyder po meczu z PTS Liderem Pruszków – kliknij i posłuchaj
Arkadiusz Koniecki po meczu z ŁKS-em Siemens AGD Łódź – kliknij i posłuchaj
Dorota Sobczyk po meczu z PTS Liderem Pruszków – kliknij i posłuchaj
Aleksandra Chomać po meczu z Odrą Brzeg – kliknij i posłuchaj
Dziennikarze pytają po meczu PTS Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu PTS Lider Pruszków - ŁKS Siemens AGD Łódź można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.