,

Lista aktualności

Dorota Sobczyk: Zbyt dużo strat

- Bardzo chciałyśmy wygrać, szczególnie po ostatnim spotkaniu z Brzegiem. Znów popełniliśmy zbyt dużo strat - mówiła po przegranym meczu z PTS Liderem Pruszków Dorota Sobczyk, zawodniczka ŁKS-u Siemens AGD Łódź.