Z okazji Mikołajek trzy zawodniczki Lotosu Gdynia: Daria Mieloszyńska, Monica Wright oraz Magda Ziętara wraz z trenerem Dariuszem Raczyńskim udały się do Domu Dziecka aby wręczyć drobne upominki oraz zlożyć życzenia najmłodszym.
06.12.2010 21:18, Agnieszka Głowacka
Spędzony tam czas na pewno zapadnie wszystkim w pamięci.
Ta strona używa cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Wyrażam zgodę »