06.12.2010 23:03, Wysłuchał: Damian Juszczyk
Olga Żytomirska: Złapałyśmy byka za rogi
- Ten mecz pokazał przede wszystkim w jakim jesteśmy miejscu i ile nam jeszcze brakuje do takiego zespołu jak Wisła. Jednak nie mamy się czego wstydzić. "Złapałyśmy byka za rogi" i zrobiłyśmy wszystko, by wygrać - mówiła po porażce z Wisłą Can-Pack Kraków zawodniczka Widzewa Łódź, Olga Żytomirska.
06.12.2010 23:03, Wysłuchał: Damian Juszczyk
Miodrag Gajic po meczu z Wisłą Can-Pack – kliknij i posłuchaj
Jose Hernandez po meczu z Widzewem – kliknij i posłuchaj
Olga Żytomirska po meczu z Wisłą Can-Pack – kliknij i posłuchaj
Katarzyna Krężel po meczu z Widzewem – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu Wisła Can-Pack Kraków - Widzew Łódź można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.