,

Lista aktualności

Olga Żytomirska: Złapałyśmy byka za rogi

- Ten mecz pokazał przede wszystkim w jakim jesteśmy miejscu i ile nam jeszcze brakuje do takiego zespołu jak Wisła. Jednak nie mamy się czego wstydzić. "Złapałyśmy byka za rogi" i zrobiłyśmy wszystko, by wygrać - mówiła po porażce z Wisłą Can-Pack Kraków zawodniczka Widzewa Łódź, Olga Żytomirska.

,