,

Lista aktualności

Święty Mikołaj gra w Wiśle!

Święty Mikołaj jest... koszykarką! A nawet jest ich więcej. Zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków wcieliły się w role Mikołajów, zanosząc prezenty i uśmiech dzieciom przebywającym w szpitalu oraz w domu dziecka.

,

Dorota Gburczyk-Sikora, Andja Jelavić, Katarzyna Krężel, Magdalena Leciejewska i Maja Vučurović przekazały mikołajkowe podarunki dzieciom z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie przy ulicy Strzeleckiej. W paczkach przygotowanych przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków znajdowały się między innymi pluszowe maskotki. Zawodniczki odwiedziły także podopiecznych domu dziecka przy ulicy Rajskiej. Był czas na rozdawanie prezentów, zabawę z dziećmi i pamiątkowe fotografie. Mikołajkowe akcenty pojawiły się również podczas poniedziałkowego meczu Wisły Can-Pack Kraków z Widzewem Łódź. Panie Mikołajowe obdarowywały dzieci cukierkami i maskotkami (także we współpracy z SKWK).