10.12.2010 21:45, Wysłuchał: Adam Wall
Martyna Koc: Przegrałyśmy początek drugiej połowy
- Przegrałyśmy początek drugiej połowy i musimy się wspólnie zastanowić dlaczego - mówiła na pomeczowej konferencji prasowej Martyna Koc, zawodniczka PTS Lidera Pruszków. Posłuchaj co do powiedzenia po meczu Lidera Pruszków z Energą Toruń mieli także: Elmedin Omanic, Arkadiusz Koniecki i Monika Krawiec.
10.12.2010 21:45, Wysłuchał: Adam Wall
Elmedin Omanic po meczu z PTS Liderem Pruszków – kliknij i posłuchaj
Arkadiusz Koniecki po meczu z Energą Toruń – kliknij i posłuchaj
Monika Krawiec po meczu z PTS Liderem Pruszków – kliknij i posłuchaj
Martyna Koc po meczu z Energą Toruń – kliknij i posłuchaj
Wypowiedzi po meczu PTS Lider Pruszków - Energa Toruń można znaleźć także w lewej kolumnie na stronie głównej naszego serwisu, a także w dziale multimedia.