14.12.2010 17:35, Agnieszka Głowacka
Euroliga: Po zwycięstwo do Chorwacji
Już jutro o godz. 18 Lotos Gdynia zmierzy się z chorwacką drużyną Gospic Croatia Osiguranje.
14.12.2010 17:35, Agnieszka Głowacka
Rozegrane w listopadzie spotkanie z Chorwatkami było jedynym, które do tej pory Lotos wygrał w tym sezonie w Eurolidze. O zwycięstwie gdynianek zadecydował trzypunktowy rzut Magdaleny Kaczmarskiej w ostatnich sekundach meczu.
Wtedy w gdyńskiej drużynie najlepiej zagrała Monica Wright, zdobywczyni 26 punktów. Miejmy nadzieję, że historia lubi się powtarzać i ponownie podopieczne Dariusza Raczyńskiego pokonają chorwacką drużynę! Liczymy równiez na bardzo dobry występ Milki Bjelicy oraz Eliny Babkiny, które dobrze zaprezentowały się w spotkaniu w Rosji.
Nie będzie to łatwe spotkanie, gdyż w drużynie Gospicu gra wiele znakomitych zawodniczek. Dodatkowo drużyna ta nie wygrała do tej pory żadnego spotkania w tych elitarnych rozgrywkach i z pewnością zrobi wszystko, aby tą sytuację zmienić.