09.01.2011 13:57, Rozmawiał: Damian Juszczyk
Monique Alexander: Pozwoliłyśmy Wiśle na zbyt wiele
- Grałyśmy razem i bardzo się starałyśmy, ale nie udało się wygrać. Mam nadzieję, że mecz z Wisłą doda nam pewności siebie przed kolejnymi spotkaniami - mówiła po starciu z Wisłą Can-Pack Kraków koszykarka Odry Brzeg, Monique Alexander.
09.01.2011 13:57, Rozmawiał: Damian Juszczyk
Monique Alexander: - To był trudny mecz. Grałyśmy razem i bardzo się starałyśmy, ale nie udało się wygrać. Mam nadzieję, że następnym razem damy z siebie trochę więcej i skończy się lepiej.
Co było kluczowe dla końcowego wyniku?
- Dla nas po prostu to, by dawać z siebie wszystko i grać konsekwentnie w obronie. Pozwoliłyśmy im na zbyt wiele "trójek", kontrataków, rzutów spod kosza i miałyśmy za mało zbiórek.
Jakie są wasze nadzieje przed następnymi spotkaniami w walce o utrzymanie?
- Najważniejszym celem jest zostawiać serce na parkiecie i grać jako zespół, by pozostać w ekstraklasie.
Co mecz z Wisłą może wam dać przed kolejnymi ligowymi starciami?
- Może dać nam pewność wspólnej gry. Jeżeli będziemy wierzyć w siebie wychodząc na parkiet, wszystko będzie dobrze. Nabierzemy pewności siebie, by walczyć razem i wziąć nasz los w swoje ręce.