,

W niedzielę górą Niemki

Wicemistrz Niemiec z Halle wziął rewanż na koszykarkach CCC Polkowice i pokonał je w drugim meczu sparingowym 77:70. O końcowym sukcesie przyjezdnych zdecydowała ostatnia kwarta.

,

Tagi: CCC Polkowice

Dzisiejszy mecz miał zupełnie innych przebieg niż wczorajszy, w którym to polkowiczanki prowadziły od pierwszej do ostatniej syreny. Tym razem od początku na parkiecie toczyła się wyrównana walka. Po 10 minutach drużyna z Halle była lepsza o jeden punkt. W drugiej podopieczne trenera Jacka Winnickiego odrobiły straty i wyszły na pięciopunktowe prowadzenie 34:29. Po 30 minutach przewaga CCC urosła do 10 punktów i wydawało się, że polkowiczanki spokojnie wygrają. Niestety w ostatniej odsłonie dzisiejszej potyczki "pomarańczowe" zaczęły grać źle i roztrwoniły przewagę. Pięć minut przed końcową syreną był remis po 61, a ostatecznie mecz zakończył się porażką CCC 70:77.

CCC Polkowice – Halle Lions Saison 70:77 (12:13, 22:16, 23:18, 13:30)

Punkty dla CCC: Berezhynska 26, Majewska15, Snell 11, Mistygacz 10, Musina 7, Puss 1,Hołtyn 0.