,

Katie Dauglas prowadzi Indianę do zwycięstwa

W nocy z poniedziałku na wtorek rozegrano drugi "Wiślacki" finałowy mecz Konferencji Wschodniej. Po niezmiernie interesującym pojedynku lepsza okazała się drużyna Katie Douglas, która zwyciężyła 78:76 i tym samym wyrównała finałowy stan rywalizacji!

,

Decydujący o awansie do wielkiego finały elitarnej ligi WNBA mecz zostanie rozegrany w nocy z czwartku na piętek.

W dzisiejszym meczu na brawa zasługują obie wiślaczki, które ponownie pokazały, że są topowymi koszykarkami. Katie Douglas, która poprowadziła Indianę Fever do zwycięstwa spędziła na parkiecie 37 minut, w trakcie których zapisała na swoim koncie 24 punkty oraz po 2 asysty, przechwyty i straty.

15 punktów zanotowała natomiast najlepsza koszykarka świata – Tina Charles. W ciągu 38 minut Amerykanka zapisała również 8 zbiórek, 2 asysty i 3 straty