Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
90
70
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
71
52
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-24 18:10
74
56
Sportklub - 2019-04-24 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
TV | 2019-04-26 18:25
74
57
Sportklub - 2019-04-26 18:15
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2019-04-27 17:10
64
81
Sportklub - 2019-04-27 17:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-29 17:10
65
60
Sportklub - 2019-04-29 17:00

Blog Talisy Rhea: Super Bowl

Talisa Rhea | 2013-02-01 11:35

Już drugi raz w tym tygodniu do późnych godzin wieczornych starałam się ułożyć puzzle, które miały 1500 elementów. Po wielu próbach w końcu udało mi się i otrzymałam bardzo ładny obrazek przedstawiający kościół, który znajduje się na Starówce w Gdańsku. Wreszcie, kiedy wraz z koleżankami z drużyny, które pomagały mi to poskładać, skończyłyśmy i możemy odpocząć oraz mieć poczucie spełnienia.

W ostatni weekend miałyśmy mecz w Toruniu. W porównaniu do podróży od Krakowa, ta była zdecydowanie krótsza. Po drodze, zatrzymałyśmy się na kawę w jednym z McDonald’s. Pomimo, że nie jestem wielką fanką tej restauracji, w czasie naszego krótkiego postoju byłam pod wrażeniem tego miejsca. Pierwszy raz widziałam, żeby w McDonald’s znajdował się bar z tak szerokim wyborem kaw, a szczególnie mojego ulubionego espresso oraz strefa gier. Dwie, które przykuły szczególnie moją uwagę to rzuty do kosza oraz rywalizacje na małych rowerach. To było bardzo miłe miejsce i nawet takie małe rzeczy mogą sprawić, że podróż wydaje się bardziej ekscytująca.

W tym tygodniu znów mamy serię ciężkich treningów przygotowujących nas do ważnego meczu. W sobotę zmierzymy się z wiceliderem - CCC Polkowice. Ale ten weekend jest ważny dla kobiecej koszykówki nie tylko ze względu na nasz mecz, ale również dla juniorek starszych. Od środy do niedzieli w Gdyni odbywają się Finały Mistrzostw Polski, w których występują nasz koleżanki. Miałam przyjemność być na jednym z tych spotkań i muszę przyznać, że w hali panowała świetna atmosfera, a mecz dostarczył wielu emocji!

Ten weekend będzie również wielkim sportowym wydarzeniem w Stanach. W niedzielę odbędzie się finał Super Bowl. Rywalizacja o mistrzostwo NFL jest jedym z największych imprez sportowych na świecie. Większość osób spotyka się ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną i zawsze jest dobrą wymówką do przygotowania dużych ilości dobrego jedzenia! Football Amerykański ( nazywany tak w przeciwieństwie do piłki nożnej, nazywanej w USA soccer) jest bardzo popularnym sportem w Ameryce. Jednak finał Super Bowl to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również rozrywkowe. Przy okazji organizowane są koncerty, a przed, w trakcie i po meczu puszczane są reklamy komercyjne, za które niektóre firmy płacą miliony! Większość reklam przygotowywanych jest specjalnie pod ten finał, zawierają element sportowy, są zabawne i są również przyczyną, dla której tyle osób ogląda Super Bowl. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć transmisję online, gdyż nie chciałabym przegapić tego meczu.